3554-4554-ico-wu.jpg

Kilka trików na silniejszą erekcję

avatar_99_page

Jeśli zależy ci na silniejszej erekcji, musisz regularnie trenować

Przemieszczaj się pieszo i podskakuj w zamian jazdy taksówką

Jeżeli zależy ci na mocniejszej erekcji, musisz regularnie trenować. Poprawa ogólnego stanu twojego zdrowia i formy wpłynie zdecydowanie pozytywnie na stan zdrowia twojego członka. Badania wykazują, iż mężczyźni, którzy pokonują pieszo każdego dnia trzy kilometry, mają pięćdziesiąt procent mniej problemów ze wzwodem w porównaniu erekcja do mężczyzn, którzy wolą siedzący tryb życia. Zawężanie się tętnic jest jedną z głównych przyczyn braku wzwodu. Tętnice działają na optymalnym poziomie jedynie wtedy, kiedy się regularnie ćwiczy. Nie trzeba od razu realizować wszystkich trudnych ćwiczeń członka, aby pomóc mu być we wzwodzie jak najdłużej. Niezwykle proste ćwiczenie, jak spacer w miejsce zamawiania taksówki na krótkie dystanse już wystarczą, aby otrzymać zauważalną różnicę szybko i w nieskomplikowany sposób. Potocznie mówiąc, aby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się na pocztę.

Dlaczego pomaga ziewanie?

Kiedy ziewasz, to naprawdę możesz mieć erekcję. Dzieje się tak dlatego, iż zarówno ziewanie jak i wzwód są wynikiem działania nietrwałego, jednakże niezmiernie aktywnego biologicznie związku chemicznego, zwanego tlenkiem azotu. Kiedy związek ten zostanie już wyprodukowany w mózgu, ma poniekąd przed sobą dwie drogi: może przemieścić się do ust lub do penisa. Nigdy nie zauważyłeś małego drżenia tam na dole w czasie ziewania? Jest to efekt tego, że tlenek azotu przemieścił się zarówno do ust jak i okolic członka. Zacznij więc częściej ziewać oraz uwalniać więcej tlenku azotu dla mocniejszych erekcji. Tylko uważaj z tym ziewaniem w pracy, bo cię uznają za lenia.

Wyśpij się

Po stosunku twój penis jest na ogół zmęczony. Musi wypocząć. Dlatego niezwykle ważne jest, żebyś zażył tyle snu, ile tylko możesz. W czasie zdrowego snu zdrowy facet zaznaje pięciu-sześciu wzwodów, ale niekoniecznie jest to okoliczność do wykorzystania z partnerką. W ten sposób twoje ciało informuje cię, iż twój penis jest kamagra w zelu zdrowy i przygotowany do ponownego użycia. Twój członek “ładuje się” w czasie snu. Tak więc dla twardej oraz zdrowej erekcji, spokojny oraz długi sen jest ogromnie ważny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *